کد خبر: 516806 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۳-۰۶:۲۸ ارسال توسط : |
3 بازدید
پ

آفتاب‌‌نیوز : به نقل از آس، رئال مادرید شنبه شب (night) در هفته ششم لالیگا با ۱ گل مغلوب کادیس شد تا نخستین شکست خود را در این رقابت ها تجربه کند. زین الدین زیدان پس از بازی گفت: توضیحی برای...

آفتاب‌‌نیوز :

به نقل از آس، رئال مادرید شنبه شب (night) در هفته ششم لالیگا با ۱ گل مغلوب کادیس شد تا نخستین شکست خود را در این رقابت ها تجربه کند. زین الدین زیدان پس از بازی گفت: توضیحی برای عملکردی که داشتیم وجود ندارد. بازی بدی به نمایش گذاشتیم به خصوص در نیمه اول. ۴۵ دقیقه نخست در تمام زمینه ها بد بودیم. بازی بد یعنی دیداری که به نمایش گذاشتیم. کادیس شایسته این پیروزی بود. اگر تیم حریف در نیمه نخست ۲ یا ۳ گل با ثمر می رساند حرفی برای گفتن نداشتیم.

سرمربی رئال مادرید اضافه کرد: کادیس ۲ یا ۳ موقعیت داشت تا بازی را تمام کند. شب (night) خوبی برای ما نبود. شکایتی وجود ندارد. بازی بدی بود. باید دید برای تغییر به چه چیزی نیاز داریم. خیلی مشکل داشتیم. شروع بدی داشتیم و بدون ریتم بودیم. اگر در لالیگا در ۱ بازی ریتم نداشته باشید شرایط برایتان سخت می شود. گاهی اوقات چنین بازی هایی در طول ۱ فصل دیده می شود. اکنون باید به دیدار آینده فکر نماییم. از لحاظ جسمانی کمی خسته بودیم.

رئال مادرید در ۷ روز (day) آینده رقابت لیگ قهرمانان اروپا را شروع خواهد کرد و ال کلاسیکو را پیش رو خواهد داشت. سرمربی فرانسوی در این رابطه اظهار کرد: می دانیم هر ۳ روز (day) ۱ بار قرار است بازی نماییم. آماده می باشیم. امروز (today) دچار مشکل شدیم. در نشست خبری پیش از بازی گفته بودم برخی از بازیکنان مدام بازی می کنند. مقابل کادیس در نیمه دوم بهتر عمل کردیم. موقعیت داشتیم و فرصت های حریف کمتر بود. می توانست بازی عوض شود.

زیدان درباره تغییرات بیشتر در ترکیب گفت: ما بازیکنان زیادی در اختیار داریم. تعویض های نیمه دوم این موضوع را نشان می داد. باید تغییر داد. زمانی که تعویض انجام می شود به خاطر این نیست که ۲ یا ۳ بازیکن مقصر می باشند. ما در همان کشتی می باشیم. زمانی که شرایط خوب پیش می رود تمام خوشحال می باشیم و هنگامی که این اتفاق نمیفتد حال تمام ما بد است.

سرمربی رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: ما انسجام خود را از دست نداده ایم. شروع بدی داشتیم که برایمان گران تمام شد. تیم حریف شروع خیلی خوبی داشت.

سرخیو راموس در شروع نیمه دوم تعویض شد. سرمربی فرانسوی در این رابطه گفت: زانویش دچار مشکل شده بود. او احساس درد می کرد و مانند همیشه نمی خواستیم ریسک نماییم. امیدوار مشکل خاصی نباشد و بتواند در بازی آینده حضور داشته باشد.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top