کد خبر: 517904 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۵-۱۷:۰۱ ارسال توسط : |
4 بازدید
پ

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران با توجه به سوال این سوال که واقعا چرا در خودرو‌هایی که راننده حضور...

جرایم بیشتر برای افرادی که به سفر می روند
به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران با توجه به سوال این سوال که واقعا چرا در خودرو‌هایی که راننده حضور دارد و سرنشینی هم ندارد تذکر صورت می‌گیرد گفت:افرادی که با خودرو و خانواده حضور می دارند الزام به استفاده از ماسک نیستند و به محض خروج از خودرو این الزام به وجود خواهد آمد و برای خودرو‌های عمومی و کسانی که افرادی به جز خانواده را به همراه می دارند باید از ماسک استفاده کند و عطف جدیدی که در خصوص جرایم ابلاغ شد تا از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری شود.

وی ادامه داد:برای اینکه بیماری در تهران کنترل شود هم باید مسؤلین و مردم در این راه کمک کنند و صرفا نباید تذکرات به مردم داده شود. باید ساز و کاری برای کسانی که نمی‌توانند ماسک تهیه کنند ایجاد شود و تاکنون هم از کمک‌های خیرین و نیکوکاران استفاده کرده ایم و امیدواریم دولت هم یارانه‌ای برای این کار در دید بگیرد.

وی اضافه کرد:به دید می‌رسد آرایشی که بیمه‌ها می دارند مناسب نیست. متاسفانه بخشی از بار زیاد هزینه‌ها و دارو‌ها و آزمایش‌ها بر عهده‌ی مردم است و لازم است که  ۱ نقش جدیدی را برای ستاد مقابله با کرونا در دید بگیریم.

وی تصریح کرد:ما کماکان اصرار برای دورکاری داریم و تجربه نشان داده با کم کردن کارکنان در سطح شهر هم آلودگی کنترل می‌شود و هم به کنترل این بیماری کمک می کند. پیشنهاد ما این است که این کار انجام شود.

رئیس ستاد مقابله با کرونا تهران تصریح کرد:حتما به استاندار تهران پیشنهاد می‌دهیم که ادارات و شرکت‌های خصوصی از پنجاه درصد نیرو‌ها به صورت حضوری استفاده کنند. ما می‌خواهیم سفر‌ها بیشتر کنترل شوند و جرایم نیز برای این کار بیشتر در دید گرفته شود.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top