کد خبر: 517915 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۵-۱۷:۱۲ ارسال توسط : |
6 بازدید
پ

. وحیدپورمردان مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان در گفتگو با میزان گفت: هر گونه برداشت خاک و حمل غیر مجاز آن (قاچاق خاک) در استان بشدت تکذیب می‌شود.. مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان...

وحیدپورمردان مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان در گفتگو با میزان گفت: هر گونه برداشت خاک و حمل غیر مجاز آن (قاچاق خاک) در استان بشدت تکذیب می‌شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان بیان کرد: در پی مصاحبه‌ای از سوی یکی از کارشناسان محیط زیست مبنی بر ادعای قاچاق خاک در سیستان و بلوچستان، به اطلاع تمام دوستداران محیط زیست می‌رسانم که خاک استان طبق آخرین بررسی‌های انجام شده به خارج از کشور حمل نمی‌شود و این خبر کذب است.

وی ادامه داد: با عنایت به اینکه در گزارش تهیه شده او را بعنوان مشاور ریاست سازمان محیط زیست معرفی کرده اند به اطلاع می‌رساند طبق استعلام‌هایی که از سازمان حفاظت محیط زیست گرفته شده وی هیچ ارتباط سازمانی و کاری با این سازمان ندارد و این موارد مورد ادعا نیازمند ارائه مدارک و مستندات واقعی است که تاکنون مدرکی دال بر این موضوع ارائه نشده است.

پورمردان اضافه کرد: خاک وطن فروشی نیست و این اداره کل در پهنه استان سیستان و بلوچستان با تمام توان در تمامی حوزه ها، حضوری فعال دارد و در خصوص برداشت خاک و حمل غیر مجاز آن به خارج از کشور تاکنون به هیچ موردی برنخورده است.

وی توضیح داد: انتظار می‌رود انسان‌هایی که تجربه‌ای در حوزه محیط زیست می دارند، مستند و پس از آگاهی از صحت ۱ خبر با رسانه‌ها مصاحبه نمایند تا با انتشار اینچنین اخباری سیاه و مخدوش، نگرانی دوستداران محیط زیست و هموطنان عزیز را شاهد نباشیم. قاچاق خاک سیستان و بلوچستان شدیداً تکذیب می‌شود.

بیشتر بخوانید:

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top