کد خبر: 523363 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۸-۲۰:۰۴ ارسال توسط : |
8 بازدید
پ

. به گزارش ایکنا، قرار گرفتن استان کرمانشاه در وضعیت قرمز، اکثر فعالیت‌های آموزشی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت فاطمیه(س) در شهرستان گیلانغرب را به تعطیلی کشانده است.. مؤسسه قرآنی فاطمیه با ۸ سال سابقه...

به گزارش ایکنا، قرار گرفتن استان کرمانشاه در وضعیت قرمز، اکثر فعالیت‌های آموزشی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت فاطمیه(س) در شهرستان گیلانغرب را به تعطیلی کشانده است.

مؤسسه قرآنی فاطمیه با ۸ سال سابقه فعالیت در ارائه آموزش‌های عمومی قرآن کریم برای تمام مقاطع سنی، اکنون فعالیتی نداشته و منتظر مساعدشدن شرایط آموزشی مناسب است.

حسینی، مدیر (manager) مؤسسه فاطمیه(س) گفت: شهر گیلانغرب در مرکز شهرستان گیلانغرب واقع شده است و شهر کوچکی محسوب می‌شود. این مؤسسه قرآنی پیش از شیوع کرونا افراد بسیاری را برای آموزش قرآن کریم، تحت پوشش قرار داده بود.

مجموعه کلاس‌های آموزش حفظ جزء سی‌ام قرآن‌کریم ویژه کودکان و دوره‌های روخوانی، روان‌خوانی، فصیح‌خوانی و حفظ اجزاء مختلف قرآن برای بزرگسالان،  از سوی ۳ مربی ارائه می‌شد.

مؤسسه فاطمیه(س) به منظور فراگیری و آشنایی بانوان کم‌سواد با قرآن کریم، کلاس‌های آموزش روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم، را در کنار دیگر برنامه‌ها قرار داده بود. اکنون به دلیل نبود شرایط حضور قرآن‌آموزان در فضای مجازی، ارائه آموزش‌های قرآن نیز از این طریق امکانپذیر نیست، بنابراین مؤسسه در حالت نیمه تعطیل به سر می‌برد.

مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت فاطمیه(س) در شهر گیلانغرب، خیابان امام خمینی(ره) واقع شده است.

انتهای پیام
منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top