کد خبر: 523563 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۸-۲۰:۴۰ ارسال توسط : |
4 بازدید
پ

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : . استفاده از ربات‌های پیتزا پز در دوران تمام گیری کرونا به شدت افزایش یافته است و برخی رستوران‌ها برای کاهش خطرات شیوع کرونا از ربات‌ها برای پخت و پز در...

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

استقبال از ربات‌های پیتزاپز در دوران تمام گیری کرونا+تصاویر

استفاده از ربات‌های پیتزا پز در دوران تمام گیری کرونا به شدت افزایش یافته است و برخی رستوران‌ها برای کاهش خطرات شیوع کرونا از ربات‌ها برای پخت و پز در آشپزخانه‌های خود کمک می‌گیرند.

همه گیری
به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، با افزایش استقبال از ربات‌های پیتزاپز، قیمت این نوع ربات‌ها نیز رو به افزایش است.

ربات
ربات‌های موسوم به «پیک نیک» از جمله ربات‌های کارامد پیتزاپز می باشند که می‌توانند تا ۳۰۰ پیتزای سفارشی ۱۲ اینچی در ساعت را طبخ کنند و این ۱ رکورد فوق العاده است. مدیر (manager) عامل شرکت پیک نیک، کلایتون وود در اوایل سال جاری در ۱ پست وبلاگی نوشت: «توسعه ربات‌های ما از این جهت حائز اهمیت است که ۹ تنها بهداشت را افزایش می‌دهد، بلکه به طبخ تعداد بالاتری از پیتزا کمک می‌کند و افزایش آماز‌های فروش را در پی دارد.»

پیتزا

اگرچه این روز‌ها اتوماسیون کامل آشپزخانه‌های رستورانی رایج است، اما ربات‌ها نیز به مرور در حال تثبیت نقش خود به عنوان کارمند رستوران می باشند. ربات پیک نیک، که قبلاً با نام‌های Otto Robotics و Vivid Robotics شناخته می‌شد، یکی از بزرگترین شرکت‌های نوپا در صنعت رباتیک است که در میان حاشیه‌های مختلف و کمبود نیروی کار راهی برای اتوماسیون آشپزخانه‌های رستوران پیدا کنند.

اینترنت

جالب است بدانید ربات پیک نیک با اتصال به اینترنت می‌تواند سفارش‌های ثبت شده را به سرعت اجرا کند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top