کد خبر: 523564 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۸-۱۹:۵۴ ارسال توسط : |
5 بازدید
پ

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : . در حالی که هنوز منتظر پیگیری خبر‌های بیشتر درباره Mate Xs می باشیم، به دید می‌رسد شرکت هواوی در حال بررسی ۱ رقیب تازه برای گلکسی Galaxy Z. Flip سامسونگ...

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

گوشی تاشوی تازه هواوی در راه است

در حالی که هنوز منتظر پیگیری خبر‌های بیشتر درباره Mate Xs می باشیم، به دید می‌رسد شرکت هواوی در حال بررسی ۱ رقیب تازه برای گلکسی Galaxy Z. Flip سامسونگ با طراحی تاشو است.


به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، طبق اطلاعات منتشر شده از ۱ گواهی حق ثبت اختراع، به دید می‌رسد محصول تازه هواوی برای جلب دید مخاطبان گوشی‌های تاشو با جدیت طراحی شده است.

جالب است بدانید که این گوشی کاملاً شبیه گلکسی Z. Flip است. در این میان تنها ۱ استثنا وجود دارد، صفحه خارجی به طور قابل توجهی بزرگتر است و شاید برای مواردی بیشتر از اعلان‌ها و زمان استفاده شود. قسمت بهتری از نیمه بالایی صفحه پشتی را جایی که دوربین قرار دارد می‌گیرد.

گوشی تاشوی تازه هواوی

از آنجا که در تصاویر، هیچ دوربین جلویی نمایش داده نمی‌شود، نمایشگر خارجی به عنوان منظره یاب برای تصویرها سلفی نیز عمل می‌کند. به این ترتیب طراحی جلو در جایی که صفحه نمایش تاشو وجود دارد، بدون هیچ گونه بریدگی و مانعی دیده خواهد شد.

هیچ تصویری وجود ندارد که نشان دهد گوشی از کنار بسته شده است، بنابراین ما نمی‌دانیم که آیا OEM قصد دارد ۱ شکاف کوچک بین ۲ نیمه ایجاد کند یا خیر. در هر صورت، به خاطر داشته باشید که این تنها ۱ حق ثبت اختراع است و هیچ مدرک واقعی مبنی بر اینکه هوای، روی این محصول آغا به کار تولید کرده است وجود ندارد.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top