کد خبر: 525018 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۱-۰۸:۱۱ ارسال توسط : |
4 بازدید
پ

گروه ورزشی فردا: اولیایی  در خصوص مشکلات مدیریتی باشگاه استقلال طی سال‌ های (years) اخیر می‌گوید:من درباره موضوع مدیریت باشگاه استقلال بار‌ها صحبت کرده ام. الان هم می‌گویم که این قدر انتخاب‌ها برای...

گروه ورزشی فردا: اولیایی  در خصوص مشکلات مدیریتی باشگاه استقلال طی سال‌ های (years) اخیر می‌گوید:من درباره موضوع مدیریت باشگاه استقلال بار‌ها صحبت کرده ام. الان هم می‌گویم که این قدر انتخاب‌ها برای مدیریت باشگاه استقلال غیرکارشناسی بوده که انگار با آمدن یا رفتن هیچ گزینه‌ای هیچ کاری در این باشگاه پیش نمی‌رود.
وی ادامه می‌دهد: امروز (today) بی تدبیری تمام فوتبال را در بر گرفته است. استقلال هم از این قاعده مستثنی نیست و با تصمیمات و سیاست گذاری‌های غلط شرایط برای این باشگاه هر روز (day) بدتر از روز (day) قبل شده است. چون اساسا ما شاهد تفکر عاقلانه‌ای در خصوص آینده این فوتبال نیستیم.
اولیایی یادآور می‌شود: نقد گذشته البته کار بیهوده‌ای نیست، اما به شرطی مطلوب خواهد بود که منجر به برنامه ریزی شود. حرف‌های ما وقتی سودمند است که ما آینده نگری نماییم و بگوییم برای آینده چه برنامه‌ای داریم.
اولیایی در واکنش به گلایه تند قلعه نویی نسبت به حجت نظری عضو هیات مدیره استقلال، خاطرنشان می‌کند: باید عرض کنم بنده به عنوان عضوی از خانواده بزرگ استقلال نسبت به امیر قلعه نویی احترام خاصی قائل هستم. او یکی از پیشکسوتان دلسوز باشگاه است و استقلال در مقطعی دوران طلایی اش را با این مربی پشت سر گذاشته است. از سویی دیگر فراموش نکنیم که وقتی امیر کاپیتان استقلال بوده این تیم در صدر آسیا قرار داشته است. در فراز و فرود این تیم حضور داشته و تلخ و شیرین استقلال را چشیده است. حرف قلعه نویی این است که واقعا چرا تیمی که زمانی در صدر فوتبال آسیا قرار داشت امروز (today) به شرایطی دچار شده که تیم سیزدهم آسیا است. واقعا چرا باید این تیم به چنین روزی بیفتد؟ بنابراین امیر قلعه نویی بیش از هر کس دیگری حق دارد درباره استقلال حرف بزند، سوال کند، نگران باشد و حتی بر سر افرادی که مسبب چنین اوضاعی شده اند فریاد بکشد.
اولیایی ادامه می‌دهد: سوال قلعه نویی و تمام پیشکسوتان باشگاه استقلال از آقایانی که امروز (today) زحمت کشیده اند و در هیات مدیره باشگاه استقلال قبول مسئولیت کرده اند، روشن است. ما می‌پرسیم آقای نظری و دیگر همکارانش در هیات مدیره باشگاه استقلال چه برنامه‌ای برای آینده این باشگاه ارائه داده اند که از وزیر ورزش حکم خود را گرفته اند؟ سوال بعدی ما این است که از برنامه ارائه شده چند درصد را عملی کرده اند و در چه بازه زمانی قرار است برنامه شان به طور کامل اجرا شود؟ ما منتظر می باشیم که پاسخ این عزیزان را بشنویم، اما با توجه به شرایطی که من تا امروز (today) در این باشگاه دیده ام هر چه دیده ایم پسرفت یا درجا زدن بوده است. ما اصلا عملکردی نمی‌بینیم.
وی تاکید می‌کند: باز هم می‌گویم که باید برای اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال شرح وظایف نویسندگی شود. این طور نباشد که هر کسی هر چه دلش می‌خواهد بگوید. اگر شرح وظایف روشن باشد بعد‌ها می‌توانیم عملکرد این آقایان را ارزیابی نماییم. بگوییم فلان عضو هیات مدیره کارش را درست انجام داده و آقای فلانی کوتاهی داشته. اما وقتی برنامه‌ای نداریم و شرح وظایف اعضا نیز مشخص نیست همین اتفاق‌ها رخ می‌دهد و سوء تفاهم‌های متعددی میان باشگاه و پیشکسوتان استقلال رخ می‌دهد. ما حق داریم بدانیم که آقایان محترم در هیات مدیره باشگاه استقلال با چه استعداد و توانمندی جواز حضور در هیات مدیره یکی از پرطرفدارترین تیم‌های فوتبال ایران (IRAN) را کسب کرده اند. فکر نمی‌کنم انتظار زیادی باشد؛ بنابراین از خود این اعضا می‌خواهیم که در این باره شفاف سازی کنند تا تمام ما خیال مان راحت شود که استقلال به دست اهلش سپرده شده است و پای انتخاب‌های سلیقه‌ای در کار نیست.
مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در پایان برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کند. او می‌گوید: من امیدوارم شرایط برای باشگاه استقلال در آینده طوری رقم بخورد که اقتدار و موفقیت به این باشگاه برگردد. اقتدار تنها با برنامه ریزی و ایجاد شرح وظایف دقیق در بین مجموعه مدیریتی باشگاه رقم می‌خورد و لاغیر.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top