کد خبر: 525044 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۸-۲۰:۲۵ ارسال توسط : |
3 بازدید
پ

محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلادر گفتگو با خبرنگارپارسینه در خصوص وضعیت امروز (today) بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز (today) قیمت هر اونس طلا ۱ هزار و ۹۰۳ دلار و قیمت هر اونس...

کاهش نرخ ارز بهای سکه و طلا را نزولی داد/ سکه طرح تازه وارد کانال ۱۳ میلیون تومان شد+قیمت انواع سکه وطلا
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلادر گفتگو با خبرنگارپارسینه در خصوص وضعیت امروز (today) بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز (today) قیمت هر اونس طلا ۱ هزار و ۹۰۳ دلار و قیمت هر اونس نقره هم ۲۴ دلار و ۲۸ سنت است. در بازار داخلی هم با توجه به سیر نزولی نرخ ارز شاهد کاهش قیمت سکه و طلا در بازار بودیم.

کارشناس بازار سکه و طلا اضافه کرد: در بازار امروز (today) سکه طرح قدیم با قیمت ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، سکه طرح تازه ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و نیم سکه هم باقیمت ۷ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سکه‌های ۱ گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۵ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان، ۱ مثقال طلای ۱۸ عیار با قیمت ۵ میلیون و ۷۴۹ هزار تومان و ۱ گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت ۱ میلیون و ۲۵۳ هزار و ۸۰۰ تومان معامله شد.

او در ادامه اضافه کرد: ۱ گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۳۹۲ هزار و ۷۰۰ تومان، ۱ گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۴۶۲ هزار و ۴۰۰ تومان، ۱ گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۵۴۲ هزار تومان و ۱ گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۶۷۱ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلای و جواهر کشور در پایان گفت: حباب سکه با کاهش ۲۵۰ هزار تومان به ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top