کد خبر: 528528 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۱-۰۸:۰۹ ارسال توسط : |
6 بازدید
پ

سمانه خوشقدم در گفت‌وگو با میزان، در خصوص تاریخ برگزاری اردو‌های تیم ملی کاراته بانوان اظهار داشت: قرار بود تمرینات از اوایل آبان استارت بخورد اما چون وضعیت کرونا در کشور و خصوصا در تهران وخیم است،...

سمانه خوشقدم در گفت‌وگو با میزان، در خصوص تاریخ برگزاری اردو‌های تیم ملی کاراته بانوان اظهار داشت: قرار بود تمرینات از اوایل آبان استارت بخورد اما چون وضعیت کرونا در کشور و خصوصا در تهران وخیم است، ترجیح دادیم اردو را شروع نکنیم چراکه سلامت بازیکنان و کادرفنی به تمام چیز ارجحیت دارد. فعلا تمرینات به طور آنلاین پیگیری می‌شود و بازیکنان طبق برنامه ما کار را پیش می‌برند و البته تمرینات مربیان باشگاهی آنها هم انجام می‌شود و از تمام کسانی که در حفظ آمادگی کاراته‌کا‌ها کمک کنند، تشکر می‌کنم.

وی اضافه کرد: نمی‌توانم بگویم چه زمانی تمرینات شروع می‌شود چون هنوز زمان دقیق شروع اردوی تیم ملی بانوان کاراته مشخص نيست. مطمئن باشید تمرینات کاراته‌کا‌ها را زیر دید داریم و به کمک مربیان باشگاهی آنها اجازه نمی‌دهیم بچه‌ها افت زیادی داشته باشند.

سرمربی تیم کاراته بانوان درباره شرایط حمیده عباسعلی تصریح کرد: پزشک معالج حمیده نامه‌ای از طریق بیمارستان آماده کرده و از اهمیت حضور حمیده در این کشور برای معالجه خبر داده است. البته فدراسیون کاراته و کمیته ملی المپیک هم پیگیر کار‌های او می باشند تا به امید خدا به آلمان سفر کند تا پیچی که در پایش قرار دارد را خارج کند.

خوشقدم ادامه داد: عباسعلی الان هم مشکلی برای تمرین ندارد اما اگر این پیچ از پای او خارج شود، با صد درصد آمادگی در خدمت تیم ملی خواهد بود. البته ما الان تمرینات پرفشار برای ملی‌پوشان در دید نگرفتیم و حتی سارا بهمنیار و رزیتا علیپور هم تمرین پرفشار ندارند. ما باید برای فروردین آماده شویم و به همین خاطر بدون استرس تمرینات بچه‌ها را دنبال می‌کنیم.

سرمربی تیم کاراته بانوان در واکنش به این سوال که دوری از مسابقات چه تاثیری در کار ملی‌پوشان دارد، اضافه کرد: ملی‌پوشان کاراته مدت زمان زیادی درگیر مسابقات مختلف بودند اگر خوشبینانه به این چند ماه نگاه نماییم، ریکاوری خوبی داشتند اما از طرفی، عدم حضور در مسابقات برای مدت طولانی هم تاثیر منفی دارد. با توجه به اینکه بچه‌ها تشنه تمرین و مسابقه می باشند هر زمانی که بتوانیم اردو را استارت بزنیم، شبیه‌سازی مسابقات را در دستور کار قرار خواهیم داد و شاید با کمرنگ شدن کرونا بتوانیم اردوی مشترک با کشور‌های دیگر داشته باشیم.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top