کد خبر: 547324 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۱-۰۵:۳۶ ارسال توسط : |
9 بازدید
پ

به منظور مشارکت خانواده‌ها در امر تعلیم قرآن کریم، ایده‌های کلیدی در قالب «معلم قرآن فرزند خود باشیم» در کانال کلاس معکوس آموزش قرآن آپارات بارگذاری شده است. . به گزارش ایکنا، به...

به منظور مشارکت خانواده‌ها در امر تعلیم قرآن کریم، ایده‌های کلیدی در قالب «معلم قرآن فرزند خود باشیم» در کانال کلاس معکوس آموزش قرآن آپارات بارگذاری شده است.

«معلم قرآن فرزند خود باشیم» منتشر شد

به گزارش ایکنا، به منظور مشارکت خانواده‌ها در زمینه آموزش قرآن به فرزندان در شرایط کرونایی، کلاس معکوس آموزش قرآن آپارات، اقدام به بارگذاری فایل‌های تصویری با هدف ارائه راهکارها و ایده‌های کلیدی کرده است.

شرایط فعلی آموزشی در بستر فضای مجازی باعث شده تا حجم فعالیت‌های تعلیمی و تربیتی معلمان در برخی از دروس افزایش یابد و در برخی از دروس نیز با توجه اندک همراه باشد که همین امر موجب افت تحصیلی دانش‌آموزان به ویژه در دروسی مانند آموزش قرآن می‌شود.

لذا در این چند برنامه سعی شده تا حد امکان از والدین به عنوان معلم‌یاور استفاده شود و شاهد افزایش مشارکت خانواده‌ها در امر تعلیم قرآن کریم به فرزندان باشیم.

یادآور می‌شود، «معلم قرآن فرزند خود باشیم» در قالب ۸ فایل، شامل ۲ قسمت کلیات و راهنمای آموزش قرآن اول تا ششم ابتدایی به والدین است. 

لینک دسترسی به فیلم‌های مشارکت والدین در آموزش قرآن به فرزندان

انتهای پیام
منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top