کد خبر: 547377 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۱-۰۵:۰۴ ارسال توسط : |
13 بازدید
پ

. به گزارش خبرنگار افتخاری ایکنا، سرهنگ عباس رضایی، فرمانده سپاه شهرستان مهر گفت: بسیج ۱ فرهنگ است، ۱ تفکر است، این فرهنگ و تفکر با جانفشانی، ایثارگری، ازخودگذشتگی و پایمردی بسیجیان عزیز ۹ ‌تنها در...

اجرای بیش از 161 برنامه همزمان با هفته بسیج در «مُهر»

به گزارش خبرنگار افتخاری ایکنا، سرهنگ عباس رضایی، فرمانده سپاه شهرستان مهر گفت: بسیج ۱ فرهنگ است، ۱ تفکر است، این فرهنگ و تفکر با جانفشانی، ایثارگری، ازخودگذشتگی و پایمردی بسیجیان عزیز ۹ ‌تنها در ایران (IRAN) اسلامی بلکه در بین تمام ملت‌های آزادیخواه جهان نهادینه ‌شده است.


این مسئول بیان کرد: کارنامه پرافتخار بسیج در تمامی عرصه‌های فرهنگی، نظامی، امنیتی، اجتماعی، سیاسی، خدماتی و سلامت و سازندگی همچون خورشید گرمابخش دل‌های مستضعفین جهان می‌باشد.


وی اضافه کرد: سپاه شهرستان مهر به استقبال این هفته غرورآفرین و تاریخی می‌رود با بیش از ۱۶۱ برنامه پایگاه‌محور(هر پایگاه ۱ خدمت)، حوزه‌محور و ناحیه‌ای با در دید گرفتن پروتکل‌های بهداشتی که شاخص‌ترین آنها گلباران قبور مطهر شهدا، دیدار خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و بسیجیان، رژه خودرویی و موتوری در پنجم آذرماه و کمک‌های مؤمنانه، اردوهای جهادی، تهیه و توزیع جهیزیه، افتتاح پروژه‌های شاخص و موضوعی خواهد بود.


رضایی ادامه داد: تشکیل زنجیره انسانی(تذکر لسانی) آمرین سلامت همراه با سرود میدانی در میادین اصلی شهرستان، مسابقات فرهنگی، مذهبی، پایگاه محور حوزه‌ای و شهرستانی ازجمله مسابقه بزرگ ترتیل و تفسیر قرآن در فضای مجازی برگزار خواهد شد.


این عضو شورای تأمین شهرستان مهر در بخش دیگری از صحبت‌های خود، یادآور شد: رزمایش سلامت و دفاع زیستی شامل (تور ایست و بازرسی سلامت و امنیت، اجرای گشت‌های رضویون محله‌محور سلامت و امنیت، اجرای گشت‌های آمرین سلامت برادر و خواهر و توزیع ماسک، ضدعفونی اماکن عمومی و مبلمان شهری و مراکز درمانی نیز از جمله برنامه‌های بسیج و سپاه شهرستان مهر در این هفته است.


رضایی فرمانده سپاه شهرستان مهر گفت: افتتاحیه عملیاتی تفاهم‌نامه شماره ۴ بین سپاه فجر و دانشگاه علوم پزشکی شیراز با معرفی و شروع به کار ۱۸۲ نفر بسیجی آقا و خانم در عرصه‌های(تغسیل و تدفین فوتی‌های کرونایی، کنترل جمعیت در آرامستان ها و مراکز درمانی، ضدعفونی مراکز درمانی و مبلمان شهری، بیماریابی، کنترل بیماران کرونایی و قرنطینه خانگی در شهرستان مهر انجام خواهد شد.


عباس ستایش‌گو

انتهای پیام
منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top