کد خبر: 547729 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۷-۰۵:۵۸ ارسال توسط : |
8 بازدید
پ

خبرگزاری میزان - رحمان رضایی، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:. *داستان جالبی داریم. هفته اول...

خبرگزاری میزان - رحمان رضایی، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*داستان جالبی داریم. هفته اول ۲ امتیاز از ما گرفته شد و این هفته هم ما واقعا آمده بودیم برای ۳ امتیاز و برد بازی، ولی خوب متاسفانه شوک عجیبی به تیم وارد شد و بازیکن ما بدون اینکه فشاری به فوروارد ماشین‌سازی وارد کند اخراج شد. 

*۴ امتیاز در ۲ بازی از ما گرفته و باز هم داستان قبلی تکرار شد. این موضوع را به عهده کارشناسان می‌سپارم، ولی خوب هیچ چیزی به ما برنمی‌گردد.

*فکر می‌کنم در این ایام کرونا و عدم حضور تماشاگران در مسابقات، قهرمان واقعی لیگ برتر داوران می باشند.

*باید بدانیم که فوتبال بازی می‌کنیم و تنیس و والیبال نیست، برخورد‌ها و خطا‌ها تعریف شده‌اند و این طور نیست که هرکسی چیزی از خودش در بیاورد.

*در صحنه اخراج بازیکن ما، بدون اینکه نیرویی به مهاجم ماشین‌سازی وارد شود داور خطا می‌گیرد و به بازیکن ما کارت قرمز نشان می‌دهد، نمی‌دانیم کدام مرجع باید رسیدگی کند.

*اگر تند صحبت نماییم بحث محرومیت را مطرح و صحبت از عدم حضور در بازی‌های بعد کنند. این مسائل را به کجا باید بگوییم؟ سازمان لیگ، فدراسیون، مسئول برگزاری و ناظر بازی؛ به چه کسی باید بگوییم؟ 

*فاصله داور وسط تا صحنه خطا خیلی زیاد بود، کمک‌داور که نزدیک بود، هیچ چیزی اعلام نکرد، ولی خوب داور وسط قاطعانه خطا اعلام و بازیکن ما را اخراج می‌کند.

*متاسفانه امروز (today) ۲ امتیاز دیگر ما پرید، ولی خوب حق به حق‌دار رسید و جنگیدیم.

*قانع به این تساوی نیستم. مسابقه امروز (today) بازی‌ بود که باید ۳ امتیاز را با تمام قدرت می‌گرفتیم.

*در بازی قبل ۲ گل زدیم و در این بازی هم با وجود اینکه ۱۰ نفره بودیم، گل زدیم و فکر می‌کنم هیچ مشکلی در خط حمله نداریم.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top