کد خبر: 547771 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۷-۰۶:۱۷ ارسال توسط : |
13 بازدید
پ

خبرگزاری مهر: ۱ روز (day) بعد از باخت تیم ملی فوتبال کلمبیا به اکوادور در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی در منطقه آمریکای لاتین، «خاویر هرناندز» خبرنگار و مدیر (manager) سایت «گل کاراکول» اعلام...

خبرگزاری مهر: ۱ روز (day) بعد از باخت تیم ملی فوتبال کلمبیا به اکوادور در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی در منطقه آمریکای لاتین، «خاویر هرناندز» خبرنگار و مدیر (manager) سایت «گل کاراکول» اعلام کرد «خامس رودریگز» و «لوئیس موریل» ۲ بازیکن کلمبیا بعد از پایان مسابقه با همدیگر درگیر شده اند.

خامس امروز (today) با انتشار بیانیه ای، این درگیری را تکذیب کرد و از خبرنگاران کلمبیایی خود خبرهای کذب منتشر نکنند. سایت فدراسیون فوتبال کلمبیا هم با صدور اطلاعیه ای این خبر را تکذیب و بر اتحاد و همدلی بازیکنان کلمبیا تاکید کرد.

با این حال خاویر هرناندز در تازه ترین گفتگوی خود، ضمن برشمردن اتفاقات تازه تر از تیم تحت هدایت کارلوس کی روش، اعلام کرد مدارک و مستندات خود را در ارتباط با خبرش تنها به دادگاه ارائه می کند.

هرناندز به ۱ رادیو «بلو» در کلمبیا گفت: من مایلم منبع خبری و مستندات خود را تنها در دادگاه ارائه کنم. درگیری بین خامس و موریل وجود داشت. جای تعجب ندارد که این خبر تکذیب شده است. حقیقت همیشه در پایان آشکار می شود.

این روز نامه (newspaper) نگار کلمبیایی از ارائه پیشنهادات تاکتیکی بعضی از بازیکنان کلمبیا به کی روش خبر داد. هرناندز گفت: یکی از این بازیکنان «داوید اوسپینا» بود که با لحن و نیت ملایم و سازنده در شرایط بازی با مربی تیم صحبت می کرد؛ بر خلاف آنچه که گفته می شود بین آنها درگیری رخ داده است. این نادرست است.

هرناندز اضافه کرد: آنچه که بین خامس و موریل در زمین اتفاق افتاد قابل توجه نیست ولی خوب بعد از بازی آنها در رختکن با هم درگیر شدند.

این روز نامه (newspaper) نگار درباره وضعیت نیمکت تیم ملی کلمبیا و کارلوس کی روش تاکید کرد: کی روش در حال حاضر جدایی از کلمبیا را ترتیب می دهد. او تنها منتظر پیشنهاد فدراسیون کلمبیا برای رسیدن به ۱ توافق مالی است.

هرناندز گفت: فدراسیون فوتبال کلمبیا منتظر رینالدو روئدا است. اگر او به کارش در تیم ملی شیلی پایان بدهد، اولین گزینه برای سرمربیگری کلمبیا خواهد بود.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top