کد خبر: 547834 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۸-۱۰:۴۰ ارسال توسط : |
3 بازدید
پ

سردار اباذر سالاری شامگاه جمعه در عیادت از زن سرپرست خانوار بندرعباسی ضمن محکوم کردن این رفتار ماموران شهرداری اضافه کرد: سپاه همواره آماده خدمت به قشر مستضعف و آسیب پذیر است و با همکاری دستگاه‌های...

سردار اباذر سالاری شامگاه جمعه در عیادت از زن سرپرست خانوار بندرعباسی ضمن محکوم کردن این رفتار ماموران شهرداری اضافه کرد: سپاه همواره آماده خدمت به قشر مستضعف و آسیب پذیر است و با همکاری دستگاه‌های مرتبط، با آسیب‌شناسی و برنامه‌ریزی لازم نسبت به شناسایی افراد آسیب پذیر و نیازمندان اینچنینی در جامعه اقدام می‌کند.

وی بیان داشت: سپاه علاوه بر رفع نیازهای آموزشی و تحصیلی فرزندان خانواده‌های محروم، سایر امکانات زندگی را فراهم می‌آورد، به طوری که در آینده شاهد اینگونه حوادث نباشیم.


فرمانده سپاه هرمزگان اظهارداشت: تکریم انسان‌ها بویژه مستضعفان و پابرهنگان که خود صاحبان این مملکت می باشند باید در تمام امور حفظ و صیانت گردد و اقدام‌های غیرقانونی نیز به صورت مصلحت آمیز بوسیله مسوولان ذیصلاح حل و فصل گردد.

سالاری یادآورشد: در صورت تخطی از قوانین و مقررات بوسیله افراد به هر دلیل توصیه می‌شود ماموران ادارات بویژه شهرداری ها که با احاد ملت سر و کار می دارند با رعایت اخلاق اسلامی، حفظ حرمت و کرامت افراد و پرهیز از برخوردهایی که باعث هتک حرمت طرف مقابل و جریحه دار شدن افکار عمومی می‌شود، خوراک تبلیغاتی برای معاندین را فراهم نکنند.

وی گفت: باتوجه به برخورد غیرقابل دفاع مامورین شهرداری بندر عباس با این زن بی سرپناه و انتشار تصویرها در سطح کشور و بیرون این رفتار را به شدت محکوم کرده و درخواست برخورد جدی با مسببان آن را داریم.

درپی انتشار تصویرها و فیلم در فضای مجازی که تخریب منزل مسکونی ۱ بانوی سرپرست خانوار بوسیله کارکنان شهرداری بندرعباس را نشان می‌داد و منجر به خودسوزی این بانوی جوان شده بود، فرمانده و مسوول نمایندگی ولی خوب فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان شامگاه جمعه از این بانوی بی سرپناه عیادت کردند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top