شهروندان یزدی از سفر خودداری کنند

شهروندان یزدی از سفر خودداری کنند

کارشناس پلیس‌راه یزد با بیان اینکه شهروندان یزدی اگر کار ضروری ندارند از سفر خودداری کنند گفت: برخی مسیرهای استان یزد با طوفان‌های شدید گرد و خاک مواجه است.

به گزارش تسنیم، با توجه به پیش بینی‌ها صورت گرفته در یزد، از ظهر امروز شاهد طوفان‌های شن در بسیاری از مناطق استان هستیم سبب مسدود شدن راه های یزد شده است.

سرگرد سید محسن عمادی با اشاره به وضعیت کنونی جاده‌های استان یزد اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به شرایط جوی که بر استان یزد حاکم است، محدوده شمال استان از مسیر اردکان به سمت نائین با وضعیت بحرانی و با ورزش باد شدید، گرد و خاک و طوفان شن همراه است.

کارشناس پلیس‌راه یزد افزود: از محدوده عقدا به سمت نائین در حال حاضر مسیر مسدود است و تردد انجام نمی‌شود و رانندگان باید قبل از سفر، نسبت به شرایط جاده‌ها اطلاع پیدا کنند.

وی با بیان اینکه کمربندی میبد به سمت اردکان با ورزش باد شدید، همراه با گرد و خاک و دید افقی بسیار محدود مواجه است گفت: در این مناطق دید بسیار کم است که باید رانندگان دقت نظر داشته باشند حتما در ورودی‌های این دو شهر توقف داشته باشند.

عمادی با اشاره به اینکه مسیر جنوب به کرمان و مسیر غرب به سمت شیراز با گرد و خاک روبه‌رو است تصریح کرد: احتمال اینکه این مسیرها هم با طوفان و گرد و خاک شدید مواجه شود زیاد است.

کارشناس پلیس‌راه یزد با تاکید بر اینکه شهروندان یزدی اگر کار ضروری ندارند از سفر خودداری کنند اضافه کرد: تمام کسانی که قصد سفر دارند، ابتدا با شماره تلفن 03521833304 مرکز پیام پلیس راه استان یزد تماس حاصل کنند و از وضعیت راه‌های استان اطلاع یابند.

برچسب ها :

شهروندان خودداری

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

روی خط خبر

دوستان ما