. . . به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج همدان، ظاهر پور مجاهد ، معاون اقتصادی استاندار همدان در بازدید از شهرک صنعتی بوعلی که با حضور معاون وزیر صمت و دیگر...

کد خبر: 679769
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۲۸-۰۶:۴۷
ارسال توسط :
بازدید: 6
شناسایی ۵۰ مانع تولید در سال گذشته

به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج همدان، ظاهر پور مجاهد ، معاون اقتصادی استاندار همدان در بازدید از شهرک صنعتی بوعلی که با حضور معاون وزیر صمت و دیگر مسوولان استانی انجام شد، عنوان کرد:  امروز از واحدهایی بازدید کردیم که فعالیت آن ها نشان از اقتدار و همت مدیران واحد‌های تولیدی دارد.

پورمجاهد اضافه کرد:  در سال گذشته مدیران واحد‌های تولیدی و مدیران استان نهایت تلاش خود  را در راستای تحقق جهش تولید انجام دادند.

وی اضافه کرد: در ارتباط با شعار سال یعنی تولید پشتیبانی و مانع زدایی ، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به جد شروع به کار کرده است. 

وی ادامه داد: از نیمه دوم سال ۱۳۹۸، نزدیک به ۵۰ مانع را شناسایی کردیم و نزدیک به ۵۰ مورد  در کاربرگ‌ها‌ی مخصوص ثبت شده است. از این میان  ۲۷ مورد آن به وزیر محترم اقتصاد و دارایی به عنوان رئیس هیئت مقررات زدایی اعلام شده است.

وی تصریح کرد:  در حوزه پشتیبانی از تولید، با کمک دستگاه‌های استان مانند امور مالیاتی، تامین اجتماعی و به ویژه‌بانک‌ها، تلاش زیادی در سال  ۹۸ و ۹۹ از این حیث  انجام شد.

معاون اقتصادی استاندار با بیان اینکه در سال جاری  با توان، تلاش و قدرت بیشتری از تولید پشتیبانی می‌شود،، اضافه کرد: در حوزه تامین مالی فشار زیادی روی بانک‌ها قرار دارد در زمینه‌هایی مانند بورس و هولدینگ‌های ملی مانند ستاد پیگیری فرمان حضرت امام (ره)، وزارت دفاع، شستا و دیگر موسسات مالی مانند تدبیر که می‌توانند منابع مالی را به استان تزریق کنند و بنیاد برکت، تلاش‌هایی  درسال ۱۳۹۹ داشته ایم.

وی اضافه کرد:  بخشی از مجموعه اقدامات مدنظر در راستای جهش تولید و رفع موانع انجام شده است و بخش دیگر نیز در سال ۱۴۰۰ انجام خواهد شد. 

وی یادآور شد: عزم و اراده مدیریت ارشد استان در کنار تولید، همراه با تولید بودن است بدین معنا که  بتوانیم هم وضعیت سرمایه‌گذاری  هم وضعیت تولید و اشتغال استان را بیش از پیش و به صورت بهینه‌تر ارتقا دهیم.

پورمجاهد 1

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه خبر: https://datanews.ir/?n=679769
ما را در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها دنبال کنید
آخرین اخبار : سرگرمی
ست سیدادس و دریاچه ای از اشک ۲ عاشق! (+عکس)
۱۴۰۰/۰۱/۲۸-۰۱:۴۳

عصر ایران- ست سیداداس منطقه ای کوچک در مجمع الجزایر آتشفشانی آزور است. آزور سرزمینی متشکل از 9 جزیره آتشفشانی و تعدادی جزیره کوچک در کنار تپه های دریایی است که چیزی در حدود 2300 کیلومتر مربع مساحت...

ارسال توسط : عصرایران
ست سیدادس و دریاچه ایی از اشک ۲ عاشق! (+عکس)
۱۴۰۰/۰۱/۲۸-۰۱:۳۲

عصر ایران- ست سیداداس منطقه ای کوچک در مجمع الجزایر آتشفشانی آزور است. آزور سرزمینی متشکل از 9 جزیره آتشفشانی و تعدادی جزیره کوچک در کنار تپه های دریایی است که چیزی در حدود 2300 کیلومتر مربع مساحت...

ارسال توسط : عصرایران
سیروان فاقد امکانات درمانی و بیمارستانی است
۱۴۰۰/۰۱/۲۸-۰۱:۲۵

. . . به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج ایلام،جمعی از مردم و خیرین سلامت شهرستان سیروان طی نامه ای خطاب به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ،خواستار رفع مشکلات...

ارسال توسط : موج نیوز
تغییرات اساسی در رژیم غذایی سال۱۴۰۰
۱۴۰۰/۰۱/۲۷-۲۳:۱۲

. بسیاری از افراد برای کاهش وزن و افزایش سلامتی خود از رژیم‌های غذایی سنگین تبعیت کنند، اما جالب است بدانید که می‌توانید در  سال ۱۴۰۰، تنظیمات غذایی خود را به طور کامل تغییر دهید و تنها با همین...

ارسال توسط : انتخاب
تولید برنامه "آفتاب ضیافت" برای نوجوانان در
۱۴۰۰/۰۱/۲۷-۲۱:۳۹

...

ارسال توسط : موج نیوز