. به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج خراسان رضوی، حجت الاسلام سیدمحمدسلطانی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اعلام کرد: به لحاظ ملاحظات اجتماعی در فراگیر شدن موج چهارم...

کد خبر: 721338
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۲/۲۵-۱۹:۰۸
ارسال توسط :
بازدید: 3
راهپیمایی روز قدس در خراسان رضوی، بدلیل ملاحظات اجتماعی برگزار نمی شود

به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج خراسان رضوی، حجت الاسلام سیدمحمدسلطانی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اعلام کرد: به لحاظ ملاحظات اجتماعی در فراگیر شدن موج چهارم ویروس کرونا در کشور و محدودیت‌های ناشی از شیوع آن لذا هیچ‌گونه راهپیمایی تحت عنوان روز جهانی قدس در هیچ نقطه‌ای از استان برگزار نخواهد شد.

حجت الاسلام سیدمحمدسلطانی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ۱۵ اردیبشهشت ماه در نشست خبری اعلام ویژه برنامه‌های روز قدس در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی بیان کرد: انقلاب اسلامی ملت ایران (IRAN) با آرمان بلند امام راحل«ره» در طریق تمدن‌سازی نوین اسلامی با شعار خدامحوری و دین‌مداری برای جهانیان، تکیه‌گاه معنوی و جایگاهی والا شد.

وی ادامه داد: نقطه عطف پیام آزادی مستضعفان از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، همین حمایت قطعی و حتمی از مظلومان فلسطین بود که با تکیه بر همبستگی و اتحاد ملت‌های مسلمان به نمادی در مقابله با دشمنان خدا تبدیل شد. یقیناَ امت‌های جهان با همین نماد عملی در مواجهه با دشمنان بشریت می‌توانند تجربه بزرگ همبستگی خود را به رُخ دولتمردان مستکبر و در رأس آن آمریکای تروریست بکشند و آنچه با فتنه و حیله برای قشری از مردم دنیا ترسیم کرده‌اند، به مسیر درست برگردانده شود.

سلطانی ادامه داد: به طور حتم امروز نام قدس شریف، پرچم اتحاد مسلمانان و مظلومان عالم شده تا فریاد مظلومیت و آزادی آنان به موج خروشانی تبدیل شود که خانه ظلم آمریکای جنایتکار، اسرائیل غاصب، انگلیس خبیث و ایادی آنان را در هم کوبد و صدای رهایی از بند استکبار تحت لوای دینداری و خدامحوری، فراگیر شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی  ابراز کرد: در شرایط بهداشتی امروز دنیا و از جمله کشورمان که در حال مقابله با ویروس منحوس کرونا است و امکان راهپیمایی روز جهانی قدس میسر نیست، ملت شهیدپرور و با اقتدار ایران (IRAN) اسلامی تحت لوای راهبری‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی بار دیگر در حمایت از مظلومان فلسطین به هر شکل ممکن به‌ویژه از طریق فضای مجازی اعلام انزجار خود را از غصب قدس شریف و حمایت از مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌دارند و بر ریشه‌کن شدن غده سرطانی رژیم صهیونیستی غاصب تأکید خواهند کرد.

وی اضافه کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از آحاد مردم همیشه در صحنه مشهد مقدس دعوت می‌نماید تا با حضور در نماز جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ که مصادف با روز جهانی قدس است، به شعارهای ضداستکباری و ضد صهیونیستی ابراز انزجار خود را از مستکبران جهانی و رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل به نمایش بگذارند.

سلطانی با اشاره به اینکه اهم برنامه‌های بزرگداشت روز جهانی قدس مشهد مقدس تصریح کرد: قبل از خطبه‌های نماز جمعه روز قدس ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت و اقامه نماز جمعه به امامت آیت‌ا... علم‌الهدی نماینده محترم ولی‌فقیه در استان و امام جمعه مشهدمقدس در صحن پیامبر اعظم«ص» حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اضافه کرد: به لحاظ ملاحظات اجتماعی در فراگیرشدن موج چهارم ویروس کرونا در کشور و محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در خراسان رضوی آن لذا هیچ‌گونه راهپیمایی تحت عنوان روز جهانی قدس در هیچ نقطه‌ای از استان برگزار نخواهد شد.

وی بیان کرد: با هماهنگی‌های به عمل آمده در راس برنامه‌های بزرگداشت روز جهانی قدس در خراسان رضوی ، سخنرانی مقام معظم رهبری همزمان با روز جمعه ۱۷ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۱ صبح به‌صورت زنده از شبکه‌های داخلی و برون‌مرزی خطاب به ملت بزرگ ایران (IRAN) و مسلمانان جهان انجام و از بیانات معظم‌له بهره‌مند خواهیم شد.

سلطانی اظهار کرد: شروع مراسم نماز جمعه روز قدس ساعت ۱۱:۴۵ صبح و با رعایت دقیق شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی همراه با توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده  با حضور خادم‌یاران سلامت انجام می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی عنوان کرد: توزیع پوستر، کارتن پلاست، پرچم فلسطین و حزب ا... لبنان در مقابل جایگاه و جانمایی پرچم بزرگ فلسطین در صحن پیامبر اعظم«ص» انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: آذین‌بندی خودروکفی و نصب پرچم‌های فلسطین و مقاومت اسلامی و تصویرها سیدالشهدای جبهه مقاومت و شهید حاج ‌قاسم سلیمانی و حرکت در سطح شهر درروز جمعه با اجرای ویژه ‌برنامه‌های پیش بینی شده از دیگر برنامه‌ها در این روز خواهد بود.

سلطانی اضافه کرد: آتش‌زدن پرچم آمریکا و اسرائیل و اجرای سرود در شب جمعه مورخه ۱۶ اردیبهشت‌ماه بوسیله معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه امام رضا«ع» با همکاری حوزه بسیج شهدای شهرداری مشهد و مرکز رسیدگی به امور مساجد انجام خواهد شد.

حجت الاسلام سیدمحمدسلطانی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اضافه کرد: نصب پرچم بزرگ فلسطین در میدان فلسطین و میدان بیت المقدس، فضاسازی شهری و برجسته سازی نمادهای قدس شریف، تهیه محتوا و پخش از تلوزیون‌های شهری، برپایی نمایشگاه و مسابقه کاریکاتوری در عرصه میدان شهدا، نمایشگاه پل گالری، برگزاری جشنواره چند رسانه‌ای قدس و فلسطین، توزیع پرچم‌های انتفاضه فلسطین و حزب ا... لبنان جهت خودروهای شخصی و نصب پوستر در اتوبوس‌های سازمان اتوبوسرانی، تاکسی‌ها و قطارشهری مشهد در سطح شهر بوسیله شهرداری مشهد در دستور کار است.

وی تصریح کرد: حضور جوانان در سر چهارراه‌ها همراه با تراکت منقوش به شعار و دست نویسندگی و اجرای سرودهای متنوع ، اجرای ویژه برنامه‌های معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی با شعار محوری ِانَّنَاالیَوم‌نَکونُ‌اَقرَبُ ِالَی‌القُدس شامل فضاآرایی اماکن متبرکه رضوی پوشش تصویری نمایشگرها در رابطه با قدس، برگزاری شب شعر بین‌المللی قدس، دعوت از هنرمندان و خلق آثار هنری از قدس و فلسطین و اهدا به نمایندگان جهاداسلامی فلسطین از جمله برنامه ها در این روز است.

سلطانی به برپایی نمایشگاه قدس پاره تن اسلام است اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه در صحن قدس برپا می شود ضمن اینکه برپایی ۲ نگارخانه‌ قدس در حرم مطهر، برپایی همایش بین‌المللی قدس نیز در روز قدس انجام خواهد شد.

وی در خاتمه اظهار کرد: حضور کودکان حوزه بین‌الملل در حمایت از کودکان فلسطینی، برگزاری ویژه برنامه قرآنی، تولید شعر و سرود به چند زبان با موضوع قدس، برگزاری ۲۴ساعت سخنرانی‌های حرم مطهر رضوی با محوریت قدس، در فضای مجازیِ روایتگری با محوریت قدس، شب شعر در حوزه بین‌الملل، تولید آثار هنری کشوری و بین‌المللی در شبکه‌های اجتماعی، سلسله وبینارهای تخصصی قدس، هماهنگی با شبکه‌های مختلف جهت پوشش خبری برنامه‌ها از ۱۰ شبکه‌ به صورت‌ گزارشی ‌و گزیده‌ای در دست اقدام است.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه خبر: https://datanews.ir/?n=721338
ما را در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها دنبال کنید
آخرین اخبار : سرگرمی
توسعه صنعت گردشگری و اقتصاد دریا محور از برنامه‌های سازمان منطقه آزاد کیش
۱۴۰۰/۰۲/۲۵-۱۸:۰۵

. به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج هرمزگان، در نشستی که 25 اردیبهشت با حضور علی‌اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و جعفر آهنگران مدیرعامل و رییس هیات مدیره...

ارسال توسط : موج نیوز
می‌آیم تا امنیت شغلی کارگران تضمین شود
۱۴۰۰/۰۲/۲۵-۱۷:۵۴

. به گزارش خبرنگار سیاسی دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج، محمد شریعتمداری وزیر تعاون،  کار و رفاه اجتماعی در جمع خبرنگاران با قرائت بیانیه ای، دیدگاه های خود را در خصوص شرایط کشور و...

ارسال توسط : موج نیوز
گام‌ های اصولی در زمینه اصلاح ساختار آب کشور برداشته‌ ایم
۱۴۰۰/۰۲/۲۵-۱۷:۰۹

. . . به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج، رضا اردکانیان وزیر نیرو امروز در جلسه مشترک با روسای حوضه‌های آبریز ۹ گانه کشور اظهار کرد: فعالیت‌های خیلی خوبی در...

ارسال توسط : موج نیوز
برگزاری وبینار آموزشی انقلاب ارتباطات، و رسانه های اجتماعی
۱۴۰۰/۰۲/۲۵-۱۷:۰۹

. . . به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج اصفهان، فاطمه شفیعی گفت: فرهنگسرای تخصصی رسانه به مناسبت روز جهانی  ارتباطات  وبینار آموزشی" انقلاب ارتباطات و رسانه های...

ارسال توسط : موج نیوز
تزریق واکسن کرونا قطعاً در بدن ایمنی ایجاد می‌کند
۱۴۰۰/۰۲/۲۵-۱۷:۰۹

. . . رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج کرمانشاه با تأکید بر اینکه خطر پیک بعدی کرونا همچنان در کمین است، در خصوص...

ارسال توسط : موج نیوز