سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره اظهار کرد: ساعت ١۴:١٣ دقیقه ظهر روز جاری ۱ مورد آتش سوزی در ۱ ساختمان در خیابان کارگر جنوبی، پایین تر از...

کد خبر: 721369
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۲/۲۵-۱۸:۵۲
ارسال توسط :
بازدید: 2
حریق و دود در ۱ ساختمان اداری-تجاری در میدان حر
حریق و دود در ۱ ساختمان اداری-تجاری در میدان حر
سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره اظهار کرد: ساعت ١۴:١٣ دقیقه ظهر روز جاری ۱ مورد آتش سوزی در ۱ ساختمان در خیابان کارگر جنوبی، پایین تر از میدان حر به سیستم ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد. با توجه به دود زیادی که از اطراف مشاهده می شد ستاد فرماندهی، ۳ ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرد.

وی ادامه داد: آتش نشانان در مدت زمان ۴ دقیقه به محل رسیده و مشاهده کردند حریق روی سطح پشت بام در ۱ ساختمان ۵ طبقه اداری-تجاری رخ داده است. روی پشت بام این ساختمان انباری با مصالح نامقاوم ساخته شده بود که حدودا ١٠٠ متر وسعت داشت که مقدار زیادی لوازم و قطعات کامپیوتری در آن محل نگهداری می شد و کاملا شعله ور بود.

سخنگوی آتش نشانی تهران اظهار کرد: از آن جایی که حریق روی سطح پشت بام رخ داده بود دود ناشی از آن از مناطق دور هم رویت می شد. خوشبختانه آتش نشانان به سرعت به محل رسیدند و با شروع کردن عملیات، حریق را تحت کنترل درآوردند.

وی اضافه کرد: حریق خاموش شده و تقریبا خسارت مالی زیادی به جا گذاشته است.