سردار "علیرضا لطفی" در توضیح این خبر بیان داشت: چند روز قبل زن جوانی به یکی از کلانتری های پایتخت مراجعه کرد و از آزار و اذیت راننده پژو ۴۰۵ شکایت کرد. او در تحقیقات اظهار کرد؛ حدود ساعت ۱۱ شب، در...

کد خبر: 827998
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۷/۰۵-۰۲:۱۲
ارسال توسط :
بازدید: 11
راننده‌ آزاردهنده زنان دستگیر شد

سردار "علیرضا لطفی" در توضیح این خبر بیان داشت: چند روز قبل زن جوانی به یکی از کلانتری های پایتخت مراجعه کرد و از آزار و اذیت راننده پژو ۴۰۵ شکایت کرد. او در تحقیقات اظهار کرد؛ حدود ساعت ۱۱ شب، در خیابان هاشمی سوار بر خودروی پژو ۴۰۵ شدم تا به خانه بروم. در بین راه راننده تغییر مسیر داد و با ورود به خیابانی خلوت با تهدید قمه مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

وی اضافه کرد: با شکایت زن جوان، پرونده به اداره شانزدهم پلیس (police) آگاهی پایتخت ارسال و کاراگاهان مبارزه (fight) با جرایم جنایی وارد عمل شدند.

رئیس پلیس (police) آگاهی تهران ابراز داشت: در نخستین گام کارآگاهان به سراغ دوربین های مداربسته محل حادثه رفته اما با توجه به تاریکی هوا، شماره پلاک بدست نیامد. از سویی زن جوان به چهره نگاری متهم فراری پرداخت.

سردار لطفی ادامه داد: در حالی که تحقیقات برای شناسایی راننده پژو ادامه داشت، کاراگاهان اداره شانزدهم پلیس (police) آگاهی پایتخت با شکایتی مشابه در محدوده کلانتری ۱۱۱ ۷ چنار مواجه شدند.این بار زن میانسالی با تهدید قمه مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود. متهم بعد از سوار کردن شاکی دوم به جای انکه او را در مقابل مترو پیاده کند، به خیابانی خلوت در نزدیکی مترو بوده و نقشه خود را اجرا کرده بود.

این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: باتوجه به شیوه و شگرد و محدوده ارتکاب جرم، این احتمال مطرح شد که هر ۲ شاکی، از سوی ۱ نفر مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.

وی بیان کرد: در ادامه و با بازبینی دوربین های مداربسته اطراف محل حادثه ای که برای دومین شاکی رقم خورده بود، تعدادی از شماره پلاک خودروی پژو بدست آمد. با کنار هم قرار دادند این اعداد در کنار هم، شماره پلاک خودرو شناسایی و بدنبال آن صاحب خودرو که زن میانسالی بود شناسایی شد.

این مقام ارشد پلیسی تصریح کرد: در ادامه این احتمال مطرح شد که خودرو پژو بدست پسر یا یکی از اقوام زن میانسال است. در ادامه بررسی ها، مشخص شد که کاراگاهان درست حدس زده بودند و خودرو در اختیار پژمان پسر زن میانسال است.

وی گفت: بدین ترتیب خیابان های اطراف محل سکونت پژمان زیر دید گرفته شد و کارآگاهان موفق شدند پژمان را سوار بر خودرواش شناسایی و دستگیر کنند.

سردار لطفی در پایان خاطر نشان کرد: در تحقیقات اولیه پسر جوان ابتدا منکر جرم خود بود اما در مواجه با مدارک و شواهد پلیسی، ۲ شاکی پرونده به جرم خود اعتراف کرد. متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر شاکیان احتمالی با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضائی در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس (police) آگاهی قرار گرفت.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه خبر: https://datanews.ir/?n=827998
ما را در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها دنبال کنید
آخرین اخبار : حوادث
آزادی جوان سراوانی از چنگال آدم‌ربایان
۱۴۰۰/۰۷/۰۵-۰۱:۰۸

 سردار احمد طاهری در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در خرداد ماه سال جاری در پی ربایش جوانی 28 ساله در یکی از محلات شهرستان سراوان بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس (police) آگاهی آن شهرستان وارد...

ارسال توسط : آفتاب
پارک صخره‌ای ایذه به‌نام علی لندی نامگذاری می‌شود
۱۴۰۰/۰۷/۰۵-۰۰:۰۰

علیرضا ره‌انجام اظهار داشت: ساعتی پیش جلسه فوق‌العاده شورای شهر و شهرداری برای نامگذاری مکانی به نام شهید علی لندی برگزار شد.. وی اضافه کرد: پس از بحث و تبادل دید بین شرکت‌کنندگان در جلسه مقرر شد که...

ارسال توسط : آفتاب
شکست صدا و سیما از فضای مجازی
۱۴۰۰/۰۷/۰۴-۲۰:۳۶

مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (IRAN) (ایسپا)، در ۱ نظرسنجی، با طرح پرسشِ «شما اخبار روز جامعه را بیشتر از چه منبعی پیگیری می‌کنید»، به سراغ مردم رفته است.. این نظرسنجی، شهریور امسال، در ۱ جمعیت...

ارسال توسط : آفتاب
تشریح شرایط راهپیمایی اربعین در تهران
۱۴۰۰/۰۷/۰۴-۱۷:۳۲

پیشنهاد ارائه کارت واکسن برای دریافت مجوز تردد بین استانی انوشیروان محسنی بندپی در پایان جلسه ستاد مقابله با کرونای استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: گزارش‌های ارائه شده در جلسه امروز...

ارسال توسط : آفتاب
تشریح شرایط راهپیمایی اربعین درتهران/پیشنهاد ارائه کارت واکسن برای دریافت مجوز تردد بین استانی
۱۴۰۰/۰۷/۰۴-۱۷:۰۸

انوشیروان محسنی بندپی در پایان جلسه ستاد مقابله با کرونای استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: گزارش‌های ارائه شده در جلسه امروز نشان می‌دهد که پس از ۹ هفته متوالی افزایش آمارهای کرونا خوشبختانه شاهد...

ارسال توسط : آفتاب