رسیدگی به این پرونده از سال ۹۸ به دنبال شکایت ۱ زن جوان به نام سپیده شروع شد. وی که با سر و وضعی آشفته به پلیس (police) آگاهی رفته بود از جنایت سیاه ۷ مرد افغان پرده برداشت.. وی گفت: من و همسرم وضع...

کد خبر: 830022
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۷/۰۵-۰۱:۲۲
ارسال توسط :
بازدید: 10
حکم اعدام ۶ مرد تبعه افغان متجاوز به زن ایرانی صادر شد+ جزئیات

رسیدگی به این پرونده از سال ۹۸ به دنبال شکایت ۱ زن جوان به نام سپیده شروع شد. وی که با سر و وضعی آشفته به پلیس (police) آگاهی رفته بود از جنایت سیاه ۷ مرد افغان پرده برداشت.

وی گفت: من و همسرم وضع مالی خوبی داریم. مدتی پیش تصمیم گرفتیم خانه‌مان را بفروشیم و ۱ خانه ویلایی در غرب تهران بخریم. من در سایت‌های اینترنتی به دنبال ملکی مناسب بودم که خانه ویلایی را در حوالی فرحزاد پیدا کردم. من با صاحب آگهی که مردی بنگاه دار بود، قرار گذاشتم و به ملاقات او رفتم. آن مرد که جمعه نام داشت و بعدها متوجه شدم افغان است، خانه ویلایی را به من نشان داد و سپس پیشنهاد داد تا از خانه باغی در همان حوالی بازدید کنم. او می‌گفت خانه باغ ملکی موروثی است و وراث آن در خارج از کشور می باشند. به همین دلیل قبول کردم همراه او به خانه باغ بروم.

وی ادامه داد: عصر بود که مقابل در خانه باغ رسیدیم. من در ۱ لحظه تردید کردم و می‌خواستم برگردم و با همسرم تماس بگیرم اما مرد بنگاه دار مرا به داخل هل داد. آنجا بود که ۶ مرد افغان به من حمله کردند و بی‌رحمانه مرا آزار دادند.

به دنبال شکایت این زن، پلیس (police) به خانه باغ در حوالی فرحزاد رفت و در بررسی آنجا کارت ویزیت مربوط به ۱ مرد بنگاه دار را پیدا کرد. صاحب کارت ویزیت شناسایی شد و اعلام کرد جمعه را از قبل می‌شناسد.

با اطلاعاتی که این مرد به پلیس (police) داد، جمعه طی قرار صوری ردیابی و بازداشت شد اما آزار زن جوان را انکار کرد.

در حالی که تلاش برای ردیابی ۶ همدست وی ادامه داشت پرونده به شعبه هفتم دادگاه کیفری ۱ استان تهران فرستاده شد. در این میان سپیده در دادگاه حاضر شد و به افشای زوایای پنهانی از این پرونده مخوف پرداخت.

وی به قضات دادگاه گفت: ۷ مرد افغان به من حمله کردند و می‌خواستند مرا آزار دهند که مقاومت کردم. در آن میان یکی از آنها فیلم سیاهی را به من نشان داد که مجبور شدم تسلیم خواسته شیطانی آنها شوم. در آن فیلم مردان افغان قصد داشتند دختری جوان را آزار دهند اما چون مقاومت کرد بی‌رحمانه او را کشتند و جسدش را دفن کردند.

این زن در حالی که اشک می‌ریخت، ادامه داد: با دیدن این فیلم به شدت ترسیده بودم. التماس کردم تا مرا رها کنند اما آنها از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ۱۱ شب مرا آزار دادند و شکنجه کردند. حوالی ساعت ۱۱ شب بود که مرا رها کردند. آنها تهدیدم کردند اگر در این باره به کسی حرفی بگویم مرا می کشند اما من بلافاصله به خانه برگشتم و با همسرم به پلیس (police) آگاهی رفتیم.

با افشای جنایت هولناکی که مردان افغان رقم هم زده بودند پلیس (police) رد ۶ نفر دیگر از آنها را یافت و همگی بازداشت شدند اما جرمشان را انکار کردند.

در این میان تنها یکی از آنها لب به اعتراف گشود و گفت: جمعه زن تنها را به خانه باغ آورد و دوستانم او را آزار دادند اما من وی را آزار ندادم و تنها نظاره‌گر بودم.

به دنبال اظهارات تازه زن جوان، رئیس شعبه ۷ دادگاه کیفری ۱ استان تهران دستور داد تا ماجرای قتل در خانه باغ مخوف پیگیری و طی بازرسی تخصصی از آنجا مشخص شود قتلی رخ داده یا نه.

با تکمیل تحقیقات و در حالی که سرنخی از جنایت در باغ مخوف به دست نیامده بود ۷ مرد افغان پای میز محاکمه ایستادند. در ابتدای جلسه زن جوان در حالی که اشک می‌ریخت به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: مردان شیطان صفت مرا آزار دادند و گفتند من تنها قربانی آنها نیستم. و آنها قبلاً چندین زن و دختر دیگر را نیز آزار داده‌اند. جمعه و یکی دیگر از متهمان گوشی موبایلم را هم سرقت کردند.

این زن گفت: من به هیچ قیمتی حاضر به گذشت نیستم و برای عاملان جنایت سیاه اشد مجازات می‌خواهم.

سپس متهمان به دفاع پرداختند و منکر جرمشان شدند. جمعه گفت: این زن دروغ می‌گوید و من او را به زور به داخل باغ نکشانده‌ام.

سایر متهمان نیز گفتند با میل زن جوان با وی رابطه برقرار کرده‌اند و او با رضایت خودش به باغ رفته است. اما یکی از آنها گفت: دوستانم به زور زن جوان را آزار دادند. او گریه و التماس می‌کرد که او را آرام کردم و گفتم اجازه نمی‌دهم دوستانم او را اذیت کنند.

با پایان دفاعیات متهمان، قضات وارد شور شدند و ۶ متهم را به اعدام محکوم کردند. یکی از متهمان که زن جوان تأیید کرده بود او را آزار نداده است از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و به طرد ایران (IRAN) محکوم شد. جمعه و یکی دیگر از متهمان که گوشی زن جوان را نیز سرقت کرده بودند هر ۱ به ۷ سال زندان محکوم شدند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه خبر: https://datanews.ir/?n=830022
ما را در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها دنبال کنید
آخرین اخبار : تازه ها
اثرات مخرب عدم مصرف گوشت قرمز بر سلامتی بدن
۱۴۰۰/۰۷/۰۵-۰۱:۲۰

اگر شما هنوز نمی‌دانید گوشت قرمز خوب است یا نه و با حذف آن در بدن چه می‌شود، خواندن این مطلب را از دست ندهید.کاهش وزن: تکه‌های بزرگ و اضافه گوشت قرمز می‌توانند بوسیله سایر پروتئین‌های...

ارسال توسط : پارسینه
وزیر کشور: زائران ایرانی هنگام بازگشت باید تست PCR بدهند
۱۴۰۰/۰۷/۰۵-۰۰:۵۲

وزیر کشور گفت: تمام زائران ایرانی در بازگشت از مراسم اربعین حسینی هنگام ورود به کشور از مرز‌های هوایی و زمینی باید تست PCR بدهند.. به گزارش ایرنا؛ «احمد وحیدی» یکشنبه شب در برنامه تیتر امشب شبکه خبر...

ارسال توسط : فرارو
فرونشینی رابطه چه می باشد و در مردان و زنان چگونه است؟
۱۴۰۰/۰۷/۰۵-۰۰:۱۲

در مرحله فرونشینی جنسی بدن به حالت نخست خود پیش از برانگیختگی باز می‌گردد. در حقیقت با تجربه ارگاسم بدن با سرعت وارد مرحله قبل از فعالیت جنسی می‌شود، اما چنانچه ارگاسم انجام نشود این...

ارسال توسط : پارسینه
وزیر کشور: مرز‌های مهران و شلمچه آماده بازگشت زائران اربعین حسینی می باشند/ تعداد وسایل نقلیه در مرز‌ها را افزایش می‌دهیم
۱۴۰۰/۰۷/۰۵-۰۰:۰۴

به گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، احمد وحیدی، وزیر کشور با حضور در برنامه تیتر امشب درباره آخرین تمهیدات پیش بینی شده برای زائران اربعین حسینی سخن گفت.. وی در ابتدای برنامه...

ارسال توسط : باشگاه خبرنگاران جوان
ضرورت حضور و مشارکت ایرانیان خارج از کشوردر فرآیند تصمیم گیری‌های داخل
۱۴۰۰/۰۷/۰۵-۰۰:۰۴

به گزارش  حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در مسیر بازگشت از نیویورک با توقف کوتاه در فرانکفورت با حضور در محل سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران...

ارسال توسط : باشگاه خبرنگاران جوان