سواستفاده روز نامه (newspaper) ای که صاحبش کارمند شهرداری است/ حراست به جای پیگیری امور در پی استخدام نزدیکان خود است

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: سواستفاده روز نامه (newspaper) ای که صاحب امتیاز آن یکی از کارکنان شهرداری است، باتوجه به رویکرد اعضای شورا بر اجرای عدالت و شفافیت و با توجه به بی عدالتی که در حق رسانه های استان رخ داده است، لازم میدانم که این مسئله مورد تفحص و بررسی قرار گیرد.

به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج هرمزگان، یعقوب دبیری نژاد عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس در دهمین جلسه شورای این شهر با اشاره به اینکه اهمیت شفافیت در عملکرد شهرداری و شورا، اذعان داشت: برای ایجاد شفافیت باید رویه ها از ابتدا مورد بررسی و بازنگری قرار گیرد. در نحوه ی جذب سرمایه گذار، انعقاد قرارداد و اجرا باید دقت باشد و اولین قدم بررسی درج آگهی ها برای دریافت سرمایه گذار  است.
دبیری نژاد بیان داشت: در سال ۹۹ ۱ ویژه نامه برای شهرداری به مبلغ ۶٠ میلیون تومان چاپ شده است که دور از عدالت است، از یکی از پر تیراژترین روزنامه‌های استان مانند صبح ساحل که استعلام قیمت گرفتیم در سال ۱۴٠٠ همین ویژه نامه را با ۱۲میلیون تومان چاپ و متشر می کرد.
وی گفت: صاحب امتیاز این روز نامه (newspaper) یکی از کارکنان شهرداری است، باتوجه به رویکرد اعضای شورای بر اجرای عدالت و شفافیت لازم است با توجه به بی عدالتی که  در حق رسانه های استان رخ داده است، این مسئله مورد تفحص و بررسی قرار گیرد.
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس ابراز داشت: میانگین دریافتی رسانه های استان از شهرداری بندرعباس ۵ میلیون تومان بوده است این در حالی است که این روزنامه‌ای خاص به تنهایی در این بازه زمانی ۷٠٠ میلیون تومان بیشتر از میانگین تمامی رسانه ها دریافت کرده است.
دبیری نژاد تصریح کرد: این مسئله حتی از صحن علنی شورا نیز فراتر است و حراست شهرداری باید به مسئله ورود کند اما متاسفانه کارکنان حراست شهرداری درحال حاضر بیشتر درگیر استخدام خانواده و اقوام خود در شهرداری می باشند.
وی در پایان اضافه کرد: باید نسبت به هزینه های روابط عمومی شهرداری بندرعباس و سازمان های تابعه‌ی آن تحقیق و تفحص صورت گیرد، همه سازمان های شهرداری عکاس و فیلم بردار می دارند واقعا چرا باید در هزینه های شهرداری هزینه عکاس و  فیلم دار برای ساخت کیپ و عکس‌برداری درج شود، این موارد جز اتلاف هزینه های بیت المال است.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
برچسب ها:
به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه خبر: https://datanews.ir/?n=874899
ما را در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها دنبال کنید
آخرین اخبار : سرگرمی
اردبیل ظرفیت تبدیل به پایلوت گردشگری خارجی را دارد
۱۴۰۰/۰۹/۱۰-۱۷:۲۸

. . . به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج اردبیل، نادر فلاحی ، مدیرکل‌ میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل در جلسه با نماینده وزارت امور خارجه در...

ارسال توسط : موج نیوز
اعطای تسهیلات کم بهره برای توسعه هتل ها در اردبیل
۱۴۰۰/۰۹/۱۰-۱۷:۲۸

. . . به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج اردبیل، نادر فلاحی ، مدیرکل‌ میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل در جلسه مشترک با هئیت مدیره جامعه...

ارسال توسط : موج نیوز
دستگیری ۲ متخلف تخلیه زباله در طبیعت آمل
۱۴۰۰/۰۹/۱۰-۱۷:۲۸

...

ارسال توسط : موج نیوز
تامین تمام آب مورد نیاز مناطق تحت پوشش سیستم آبرسانی اصفهان بزرگ از تصفیه خانه باباشیخعلی
۱۴۰۰/۰۹/۱۰-۱۶:۱۶

. . . به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج اصفهان، مهرداد خورسندی بیان کرد: تمام آب مورد نیاز شهرها و روستاهای تحت پوشش سیستم آبرسانی اصفهان بزرگ در...

ارسال توسط : موج نیوز
اجرای ۱۲ جنگ شاد معنوی بوسیله مبلغان در بیمارستان امام حسین اصفهان
۱۴۰۰/۰۹/۱۰-۱۵:۵۲

. . . به گزارش خبرنگار دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حامد اهتمام پس از دیدار با رئیس بیمارستان تخصصی کودکان امام حسین (ع) اظهار داشت:...

ارسال توسط : موج نیوز