باشگاه خبرنگاران: ویس کرمی گفت: هم اکنون ۴ هزار جایگاه در مدار سوخت رسانی قرار می دارند که از این تعداد ۱۱۰۰ جایگاه سوخت به سیستم هوشمند متصل شده اند..  ویس کرمی، مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی...

کد خبر: 886463
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۰۷-۰۸:۲۸
ارسال توسط :
بازدید: 8
الان بیش از ۹۵ درصد از پمپ‌های سوخت رسانی کشور فعال می باشند / ۱۱۰۰ جایگاه عرضه سوخت به سیستم هوشمند متصل شده‌اند

الان بیش از ۹۵ درصد از پمپ‌های سوخت رسانی کشور فعال می باشند / ۱۱۰۰ جایگاه عرضه سوخت به سیستم هوشمند متصل شده‌اندباشگاه خبرنگاران: ویس کرمی گفت: هم اکنون ۴ هزار جایگاه در مدار سوخت رسانی قرار می دارند که از این تعداد ۱۱۰۰ جایگاه سوخت به سیستم هوشمند متصل شده اند.

 ویس کرمی، مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در برنامه اعلام کرد و گوی ۱۸:۳۰ شبکه خبر در خصوص آخرین وضعیت جایگاه های سوخت کشور تصریح کرد: هم اکنون بیش از ۹۵ درصد از ۵۸ هزار پمپ سوخت رسانی کشور فعال می باشند.

او ادامه داد: ۱۱۰۰ جایگاه سوخت به روش سیستم هوشمند سوخت در مدار قرار گرفته اند.

این مقام مسئول تاکید کرد: برای هیچ ۱ از جایگاه هایی که به سیستم هوشمند متصل شده اند مشکل مجددی پیش نیامده  است و در راه اندازی سیستم هوشمند تمام بحث های امنیتی را در دید گرفته ایم.

ویس کرمی بیان کرد: ۲ هزار و ۶۵۰ جایگاه هم بدون سیستم هوشمند، سوخت عرضه کنند که در کل حدود ۴ هزار جایگاه سوخت در مدار سوخت رسانی قرار می دارند.

این مقام مسئول گفت: تمام اطلاعات در جایگاه ها حذف شده است و بازگشت به روال گذشته زمانبر است.

او تاکید کرد: با توجه به آمادگی که از قبل برای قطعی احتمالی سیستم در این شرکت وجود داشت و سناریوهای مختلفی که در این زمینه پیش‌بینی شده بود، عملیات فعال‌سازی نخستین جایگاه‌ها در نیم ساعت ابتدایی این اتفاق ممکن شد.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی اضافه کرد: تلاش کردیم در کمترین زمان ممکن عرضه سوخت خودروها را فراهم نماییم و امیدواریم تا ۲ روز آینده سیستم های هوشمند توزیع سوخت در تمام جایگاه ها فعال  شود.

ویس کرمی تصریح کرد: سهمیه سوخت تمام خودروها محفوظ است و بر اساس گفته وزیر محترم نفت با هماهنگی رئیس‌جمهور، سهمیه بنزین ویژه‌ای به منظور جبران اختلال در سوخت رسانی، برای مردم در دید گرفته می‌شود.


این مقام مسئول بیان کرد: در بحث سیستم حمل و نقل ناوگان سنگین نیز تلاش کردیم با فعال‌سازی قیمت نفت‌گاز آزاد (۶۰۰ تومان) برای خودروهای سنگین مشکلی ایجاد نشود و خوشبختانه در بخش حمل و نقل ناوگان سنگین و نیز تانکرهای حمل فرآورده کمترین مشکل را داشتیم.

او ضمن قدردانی از زحمات مالکان جایگاه‌ها در مدیریت این چالش گفت: مالکان جایگاه‌های عرضه سوخت نیز همچون همیشه به‌صورت شبانه‌روزی پای کار بودند.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی درباره فعالیت واحدهای سیار سوخت رسان گفت: به کمک بخش خصوصی از ۲ سال گذشته تاکنون حدود ۶۰ خودروی سوخت رسان بین راهی در تهران و دیگر کلان شهر‌های کشور فعال شده اند که در این ۲ روز به امر سوخت رسانی کمک کرده اند.

او اضافه کرد: در صورتی که استانداردهای ایمنی و دستورالعمل ها را در عرضه سوخت رعایت کنند تعداد این واحدها می تواند بیشتر هم شود.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه خبر: https://datanews.ir/?n=886463
ما را در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها دنبال کنید
آخرین اخبار : اقتصادی
قیمت یخچال ( ارزان ترین‌ها / ۷ آذر)
۱۴۰۰/۰۹/۰۷-۰۸:۲۸

. اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛  بر اساس مشاهدات اقتصادآنلاین از بازار لوازم خانگی قیمت یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES11 به حوالی ۵میلیون و ۲۰۰هزار تومان رسیده است.. . در بازار امروز لوازم...

ارسال توسط : اقتصاد آنلاین
سایه هیجان و ترس در بورس امروز
۱۴۰۰/۰۹/۰۷-۰۸:۱۶

. . به گزارش اقتصادنیوز ، بازار سهام روز گذشته در بدترین شرایط ممکن با ناامیدی شاهد عرضه بیش از حد فروشندگان بود و به بازار به سمتی رفت که برای نخستین بار شاخص های عملکردی همچون ارزش معاملات...

ارسال توسط : دنیای اقتصاد
آمریکا ایران (IRAN) را تهدید کرد
۱۴۰۰/۰۹/۰۷-۰۸:۱۶

. . . . . . . . سایت خوان روز نامه (newspaper) دنیای اقتصاد. . . . . . تاریخ انتشار :...

ارسال توسط : دنیای اقتصاد
طالبان دست به دامن ترکیه شد
۱۴۰۰/۰۹/۰۷-۰۸:۱۶

. . . . . . . . سایت خوان روز نامه (newspaper) دنیای اقتصاد. . . . . . تاریخ انتشار :...

ارسال توسط : دنیای اقتصاد
رژیم صهیونیستی مرزهای خود را بست
۱۴۰۰/۰۹/۰۷-۰۸:۱۶

. . . . . . . . سایت خوان روز نامه (newspaper) دنیای اقتصاد. . . . . . تاریخ انتشار :...

ارسال توسط : دنیای اقتصاد