رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه‌ی انتخابی تیم ملی گرامیدشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم از صبح روز (چهارشنبه ۲۲ دی ماه) در مجموعه ی آزادی شهر...

کد خبر: 955519
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۷-۱۲:۴۷
ارسال توسط :
بازدید: 4
معرفی نفرات برتر ۵ وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی کشور

رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه‌ی انتخابی تیم ملی گرامیدشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم از صبح روز (چهارشنبه ۲۲ دی ماه) در مجموعه ی آزادی شهر گرگان در حال برگزاری است و امشب (جمعه) با مشخص شدن نفرات برتر اوزان ده گانه به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، بر این اساس اسامی نفرات برتر ۵ وزن دوم به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم: ۱- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) ۲- محمدباقر یخکشی (مازندران) ۳- مجید داستان (تهران) و سعید انوری (تهران الف)

۷۰ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) ۲- علی اکبر فضلی (مازندران) ۳- یوسف کامرانی (همدان الف) و امیرمحمد یزدانی (مازندران)

۷۹ کیلوگرم: ۱- علی سوادکوهی (مازندران) ۲- بهمن تیموری (کرمانشاه) ۳- مصطفی قیاسی (لرستان) و حمیدرضا زرین پیکر (تهران)

۹۲ کیلوگرم: ۱- امیرحسین فیروزپور (مازندران) ۲- احمد بذری (مازندران) ۳- مهدی حاجیلوئیان (همدان الف) و سبحان اصغری (گلستان الف)

۱۲۵ کیلوگرم: ۱- یداله محبی (کرمانشاه) ۲- سید مهدی هاشمی (مازندران) ۳- محمد مرادی (کرمانشاه) و علیرضا گرزبر (لرستان الف)

نتایج دیدارهای رده بندی و فینال ۵ وزن دوم به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم:
فینال: داریوش حضرت قلی زاده (خراسان شمالی)، برنده ۵ ضربه فنی - محمدباقر یخکشی (مازندران) ۳
رده بندی:
مجید داستان (تهران)، برنده (محمد ملکی وزن کشی نکرد)
سعید انوری (همدان الف)، برنده ۱۱- محمد نامجومطلق (گیلان) ۴

۷۰ کیلوگرم:
فینال: محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران)، برنده ۶ – اکبر فضلی (مازندران) ۵
رده بندی:
یوسف کامرانی (همدان الف)، برنده ۱۰ – عزت اله لشگربلوکی (گلستان الف) صفر
امیرمحمد یزدانی (مازندران)، برنده (امیرحسین مقصودی وزن کشی نکرد)

۷۹ کیلوگرم:
فینال: علی سوادکوهی (مازندران)، برنده ۲ – بهمن تیموری (کرمانشاه) ۱
رده بندی:
مصطفی قیاسی (لرستان)، برنده (علی شکوری مازندران وزن کشی نکرد)
حمیدرضا زرین پیکر (تهران)، برنده ۸ – محمدحسین نوروزیان (کردستان) ۲

۹۲ کیلوگرم:
فینال: امیرحسین فیروزپور (مازندران)، برنده ۹- احمد بذری (مازندران) ۷
رده بندی:
مهدی حاجیلوئیان (همدان الف)، برنده ۷ – امیر محمدی (خراسان شمالی) صفر (مصدوم شد)
سبحان اصغری (گلستان الف)، برنده ۱۲ - عادل حق بین (گیلان) ۲

۱۲۵ کیلوگرم:
فینال: یداله محبی (کرمانشاه)، برنده ۷ ضربه فنی – سید مهدی هاشمی (مازندران) ۱
رده بندی:
محمد مرادی (کرمانشاه)، برنده ۲ – محمد علی تبار (گلستان) صفر
علیرضا گرزبر (لرستان الف)، برنده - (امین طاهری وزن کشی نکرد)

اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: ۱- رضا مؤمنی (مازندران) ۲- احمد محمدنژاد جوان (خراسان رضوی الف) ۳- علی خرم دل (تهران الف) و شهداد خسروی (البرز الف) ۵- صابر خانجانی (مازندران) و سیدعلی عظیمی (کرمانشاه الف- ششم) ۷- رضا خلاقی (خراسان رضوی) ۸- میثم فیروزآبادی (همدان الف) ۹- مهدی جوکار (گیلان) ۱۰- یوسف کارگر (یزد) (توضیح اینکه در این وزن رضا اطری فینالیست شده بود و به دلیل سر وزن نرسیدن در روز دوم از جدول مسابقات حذف و نفرات ۱ رده بالاتر آمدند)

۶۱ کیلوگرم: ۱- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) ۲- محمدباقر یخکشی (مازندران) ۳- مجید داستان (تهران) و سعید انوری (تهران الف) ۵- محمد نامجومطلق (گیلان) ۶- سیدرضا سیدعزیزی (سیستان و بلوچستان) ۷- سجاد ترغو (خراسان رضوی) ۸- اسماعیل صمدی (مازندران) ۹- سجاد صالح پور (اصفهان) ۱۰- محمدیاسین عبادی (قشم)

۶۵ کیلوگرم: ۱- رحمان عموزاد (مازندران) ۲- مرتضی قیاسی (لرستان) ۳- ابوالفضل حاجی پور (مازندران) و رحمان رحیم پور (فارس) ۵- افشین خوشبخت (البرز الف) و محمدرضا باقری (مازندران) ۷- مرتضی درزی (بوشهر) ۸- یوسف جابری (توابع تهران) ۹- سعید جوکار (خوزستان) ۱۰- علی علیزاده (کیش)

۷۰ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) ۲- علی اکبر فضلی (مازندران) ۳- یوسف کامرانی (همدان الف) و امیرمحمد یزدانی (مازندران) ۵- عزت اله لشگربلوکی (گلستان) ۶- خیراله قهرمانی (کرمانشاه) ۷- اشکان کوشکی (لرستان) ۸- محمدرضا عسگرپور (فارس) ۹- محمد زمانی (تهران) ۱۰- امیرحسین سبزعلی (کیش)

۷۴ کیلوگرم: ۱- یونس امامی (تهران) ۲- محمدصادق فیروزپور (مازندران) ۳- حامد رشیدی (کرمانشاه) و محمدرضا سرگو (البرز) ۵- امیرحسین حسینی (توابع تهران) و فریبرز بابایی (مازندران) ۷- جابر نژادی (کرمان) ۸- محمد شهبازنژاد (آذربایجان شرقی) ۹- محسن کوچ نژاد (قزوین) ۱۰- صائب تقی زاده (سمنان)

۷۹ کیلوگرم: ۱- علی سوادکوهی (مازندران) ۲- بهمن تیموری (کرمانشاه) ۳- مصطفی قیاسی (لرستان) و حمیدرضا زرین پیکر (تهران) ۵- محمدحسین نوروزیان (کردستان) ۶- هاشم نوذری کیا (کهگیلویه و بویراحمد) ۷- محراب بای (گلستان) ۸- علیرضا کریمی (البرز) ۹- الیاس طریقی (گیلان) ۱۰- علی غلامی (آذربایجان شرقی)

۸۶ کیلوگرم:۱- محسن مصطفوی (آذربایجان شرقی) ۲- مجتبی اصغری (گیلان) ۳- علی منصوری (گلستان) و عزت اله اکبری (مازندران) ۵- رضا مظفری (مازندران الف) و جواد فتح خانی (تهران الف) ۷- سجاد غلامی (البرز الف) ۸- هادی وفایی پور (همدان الف) ۹- عارف رنجبری (البرز) ۱۰- محمد برقک (گلستان)

۹۲ کیلوگرم: ۱- امیرحسین فیروزپور (مازندران) ۲- احمد بذری (مازندران) ۳- مهدی حاجیلوئیان (همدان الف) و سبحان اصغری (گلستان الف) ۵- عادل حق بین (گیلان) و امیر محمدی (خراسان شمالی) ۷- هاشم مرادی (سیستان و بلوچستان) ۸- علی سبزی (مرکزی) ۹- حسین شهبازی (تهران) ۱۰- علیرضا پیری (زنجان)

۹۷ کیلوگرم: ۱- محمدحسین محمدیان (مازندران) ۲- اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) ۳- حسین رمضانیان (قشم) و میثم عبدی (تهران) ۵- سجاد عزیزی (توابع تهران) و دانیال شریعتی نیا (همدان الف) ۷- عرفان حسین زاده (آذربایجان شرقی) ۸- جواد نظری (کرمانشاه الف) ۹- محمدحسن رستمی (گیلان) ۱۰- آرمان کاظمی (لرستان الف)

۱۲۵ کیلوگرم: ۱- یداله محبی (کرمانشاه) ۲- سید مهدی هاشمی (مازندران) ۳- محمد مرادی (کرمانشاه) و علیرضا گرزبر (لرستان الف) ۵- محمد علی تبار (گلستان) ۶- سیدامیررضا صحرایی (مازندران) ۷- امیرمحمد احمدی (مرکزی) ۸- سیداحمد رسولی (گلستان) ۹- رضا صارمی اصل (کیش) ۱۰- مرتضی جان محمدزاده (آذربایجان شرقی)

رده بندی تیمی: ۱- مازندران ۱۶۵ امتیاز ۲- تهران ۱۰۳ امتیاز ۳- کرمانشاه ۸۴ امتیاز ۴- همدان ۶۷ امتیاز ۵- لرستان ۶۰ امتیاز ۶- گلستان ۵۸ امتیاز ۷- البرز ۵۴ امتیاز ۸- گیلان ۵۲ امتیاز ۹- خراسان رضوی ۴۸ امتیاز ۱۰- آذربایجان شرقی ۴۳ امتیاز

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه خبر: https://datanews.ir/?n=955519
ما را در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها دنبال کنید
آخرین اخبار : ورزشی
نویدکیا: صعود کردن از لیگ قهرمانان آسیا غیر ممکن نیست/ امیدوارم مشکلات سرخابی‌ها در آینده حل شود
۱۴۰۰/۱۰/۲۷-۱۲:۴۰

باشگاه خبرنگاران جوان- محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره ارزیابی اش از گروه تیمش در لیگ قهرمانان آسیا، گفت:  گروه نسبتاً سختی داریم اما این طور نیست که بگوییم صعود کردن غیرممکن است. تیم...

ارسال توسط : باشگاه خبرنگاران جوان
ساکت: تجربه آسیایی نویدکیا به تیم سپاهان کمک می‌کند
۱۴۰۰/۱۰/۲۷-۱۲:۴۰

باشگاه خبرنگاران جوان- محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان  پس از قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۲۲ گفت: تیم سپاهان به وفور تجربه آسیایی دارد  و تنها تیم ایرانی است که به جام باشگاه‌های جهان...

ارسال توسط : باشگاه خبرنگاران جوان
بوداغی: برای پیشرفت قایقرانی نیاز داریم از مربیان خارجی استفاده نماییم
۱۴۰۰/۱۰/۲۷-۱۲:۴۰

باشگاه خبرنگاران جوان- بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژوی چین تا کمتر از ۹ ماه دیگر شروع می‌شود و ملی پوشان قایقرانی آب‌های آرام کشورمان این روز‌ها در بندر خمیر تمرینات خود را زیر دید «پدرو سِنا» مربی...

ارسال توسط : باشگاه خبرنگاران جوان
شافعی: غیبت بازیکنان اصلی در نتایج پرسپولیس تاثیرگذار بود/ نباید ذوب‌آهن را دست کم بگیریم
۱۴۰۰/۱۰/۲۷-۱۲:۲۸

محمود شافعی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فجرسپاسی اظهار داشت: بازی فوق‌العاده خوب و با کیفیتی شاهد بودیم، فجر با توجه به موقعیت جدولی خود و شرایط سختی که دارد آمده...

ارسال توسط : میزان آنلاین
دبیر: کمیته ملی المپیک نمی‌تواند درباره کشتی تصمیم بگیرد/ سفارت آمریکا خواستار توضیح درباره پس ندادن گرین کارت شده است
۱۴۰۰/۱۰/۲۷-۱۲:۱۶

باشگاه خبرنگاران جوان- علیرضا دبیر رئیس  فدراسیون کشتی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه، با تسلیت درگذشت محمدرضا یزدانی خرم، گفت: او سال‌های زیادی برای کشتی زحمت کشید و امیدوارم جایگاه عالی داشته...

ارسال توسط : باشگاه خبرنگاران جوان